Geri Dön
DünyaKadın başbakan koronavirüs zirvesi nedeniyle düğününü erteledi

Kadın başbakan koronavirüs zirvesi nedeniyle düğününü erteledi

Danimarka Başbakanı Frederiksen, Temmuz ayı ortasındaki AB'nin corona virüs zirvesine katılmak için ileri bir tarihte evlenecek.

Kadın başbakan koronavirüs zirvesi nedeniyle düğününü erteledi

Koronavirüs salgını başladığından beri ilk defa liderlerin fiziksel olarak bir araya geleceği AB zirvesi 17-18 Temmuz'da düzenlenecek.

Danimarka Başbakanı Mette Frederiksen, Instagram'dan paylaştığı fotoğrafta, "Bu adamla evlenmek için gerçekten gün sayıyorum" dedi; ancak liderler zirvesi ile aynı güne denk geldiği için bunun o kadar kolay olmadığını söyledi.

Avrupa'da corona virüs salgınında örnek gösterilen ülkelerden biri olan Danimarka'da, şimdiye kadar 12 bin 636 vaka kayıtlara geçti. Can kaybı ise 603.

Serik ilçesinde denizde hortum oluştuAntalya'nın Serik ilçesinde etkili olan yağışlar sonrasında denizde hortum oluştuğu gözlendi.Boğazkent Mahallesi'ndeki plaja kadar ulaşan hortum, şezlonglara ve 5 yıldızlı bir otelin çatısına zarar verdi. Hortum bir süre sonra etkisini yitirdi.İlçenin farklı noktalarından görülen hortum vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet