Geri Dön

‘Karanlıktaydım öldüğümü sandım’

Ünlü rock grubu Rolling Stones’un ilham perisi İngiliz şarkıcı Marianne Faithfull, 21’inci solo albümünü nisanda çıkarmaya hazırlanırken yakalandığı Kovid-19 ile mücadelesini anlattı.

‘Karanlıktaydım öldüğümü sandım’

74 yaşındaki Faithfull, üç hafta Kovid-19 nedeniyle yoğun bakımda kaldıktan sonra koronavirüsün akciğerlerinde bıraktığı hasar dolayısıyla büyük ihtimalle bir daha şarkı söyleyemeyeceğini açıkladı.

Yakınları ölüm ilanını hazırlarken mucizevi bir şekilde iyileştiğini ve albümünü tamamladığını belirten Marianne Faithfull, koronavirüsün yakın dönem hafızasına büyük zarar verdiğini söyledi. Hastalanma ya da yoğun bakıma gitme hakkında hiçbir şey hatırlamadığını ifade eden şarkıcı, “Tek bildiğim çok karanlık bir yerdeydim, muhtemelen ölümdü bu... Hastalık beni çok yordu, ciğerlerimde hasar bıraktı. Ama tüm bu yaşadıklarıma rağmen hayattan umutluyum ve mucizelere inanıyorum” dedi.

 

Ankara'da drift partisinde kullanılan 26 araç trafikten men edildiAnkara'da bir araya gelerek drift yapan kalabalık gruba, ehliyetsiz araç kullanmak, trafiği tehlikeye sokmak ve pandemi kurallarına uymamak gibi birçok suçtan ceza yağdı. Drift yaptığı belirlenen 26 araç da trafikten men edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet