Geri Dön

Kaşıkçı olayında flaş gelişme! Kritik isim İstanbul'a geldi...

Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra kaybolan öldürüldüğü açıklanan Cemal Kaşıkçı soruşturması ile ilgili Suudi Başsavcısı El Muceb İstanbul'a geldi. Atatürk Havalimanı VİP Salonundan çıkış yapan Suudi Başsavcı daha sonra Beşiktaş'ta bir otele geçti.

Kaşıkçı olayında flaş gelişme! Kritik isim İstanbul'a geldi...

Suudi Arabistan Başsavcısı Suud Muceb, İstanbul'a geldi. İstanbul'a gelen Suudi Arabistan Başsavcısı Suud Muceb'in, başkonsoloslukta inceleme yapması bekleniyor

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili incelemelerde bulunacak Suudi Başsavcı Muceb'in bulunduğu özel uçak, gece saatlerinde Atatürk Havalimanı'na indi.

Muceb'in, bugün İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan ile görüşmesi ve başkonsoloslukta inceleme yapması bekleniyor.

Eyüpsultan'da bulunan göle kimyasal atık boşaltıldıİddiaya göre, İstanbul Eyüpsultan ilçesine bağlı Pirinçci Mahallesi'nde bulunan Şahintepe Gölü'ne kimliği belirsiz kişi veya kişilerce 'boya' olduğu düşünülen kimyasal atık boşaltıldı. Gölün bir kısmı ve kenarı yeşile büründü. Göle balık tutmak ve piknik yapmak için gelenler gördüğü manzara karşısında şaşkına döndü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber