Geri Dön

Lüks otelde vahşi cinayet

Geceliği 2 bin avro olan otelin odalarından birine giren hizmetçiler kan donduran bir görüntüyle karşılaştı...

Paris’te geceliği 2 bin ero olan otelde İngiliz işadamı, ayrılmak isteyen sevgilisi döverek öldürdü. İşadamı cinayetten sonra kapıdaki Porsche’sine atlayıp kaçtı.

LAMBA DEMİRİYLE VURDU 

Vatan'ın haberine göre Fransa'nın başkenti Paris’in en pahalı otellerinden biri olan Bristol Hotel, korkunç bir cinayete sahne oldu. Bugüne kadar Harry Truman, Charlie Chaplin, Marilyn Monroe, Tony Blair gibi birçok ünlü konuğu ağırlayan, Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ve eşi Carla Bruni’nin de sık sık yemek yediği otelde önceki akşam temizlikçiler odalardan birine girince şoke oldu.

Banyoda Polonyalı milyoner iş kadını Kinga Legg’in (36) kanlar içindeki cesedi vardı. Legg’in bir lambanın demir ayağıyla dövülerek öldürüldüğünü tespit eden polis, birlikte kaldığı İngiliz sevgilisi Ian Griffin’in (40) peşine düştü.

SOĞUKKANLIYDIOtel görevlileri, cesedin bulunmasından 12 saat önce Griffin’in oda kapısına “Rahatsız etmeyin” notu asarak, soğukkanlı bir şekilde kapıda bekleyen Porsche 911’ine binip ortadan kaybolduğunu söyledi. Griffin’in uzun süredir mali sıkıntı içinde olduğuna, muhtemelen kadının ayrılmak istemesi üzerine çıkan tartışma sonucu üç yıllık sevgilisini öldürdüğüne inanılıyor.

İşadamının Fransız Rivierası’nda bekleyen Legg’e ait yata binip kaçmaya çalışabileceği ihtimali üzerine tüm liman birimleri alarma geçirildi. Ancak Griffin’in aracıyla ülke dışına çıkmış ya da İngiltere’ye giden bir feribota da binmiş olabileceği belirtildi.

Şuşa'ya giden "Zafer Yolu" eylülde hazır olacakAzerbaycan'da, Ermenistan'ın işgalinden kurtarılan Şuşa'ya yapılan 2 yeni yoldan birinin eylülde hazır olması planlanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet