Geri Dön

Medya devinde istifa şoku

Medya patronu Rupert Murdoch’ın en küçük oğlu James Murdoch, aile şirketi News Corp’un idari heyetinden istifa ettiğini açıkladı.

Medya devinde istifa şoku

James Murdoch, istifa gerekçesininin bazı yayın içerikleri konusunda anlaşmazlıklar olduğunu belirtti. James Murdoch, daha önce Murdoch ailesinin yönettiği Fox Corporation’ın CEO’su olarak görev yaparken Fox’tan ayrılmıştı. James Murdoch, News Corp İdari Heyetinden de ayrıldı, ancak yönetim kurulundaki görevine devam edeceği belirtildi. James Murdoch’un küresel ısınma konusunda kendi gazetelerini eleştirdiği biliniyor. Genç Murdoch ayrıca babasının aksine ABD Başkanı Donald Trump’a karşı Demokrat aday Joe Biden’ı destekliyor.

Rupert Murdoch ve ailesinin sahip olduğu basın organları arasında The Times, The Sun, New York Post ve Fox Corporation bulunuyor.

Aydın'da bir inek beşiz buzağı doğurduAydın'ın Kuyucak ilçesinde, Montbeliarde ırkı olduğu öğrenilen 'Çilem' isimli ineğin ikiz doğurmasını bekleyen çiftçi aile, 3'ü dişi olmak üzere beşiz doğurmasıyla büyük bir şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber