Geri Dön

Meksika'da köprülerde asılı 6 ceset bulundu

Meksika'da üç köprüde asılı halde 6 ceset bulundu. Daha önce benzer eylemlerde bulunan uyuşturucu kartellerinin bu cinayetleri işlediği tahmin ediliyor.

Meksika'da köprülerde asılı 6 ceset bulundu

BBC'nin haberine göre, polis yetkilileri, Meksika'nın Baja California Sur eyaletinin turistik bölgesi Los Cabos'ta işlek otoyollarda yer alan üç köprüde asılı halde 6 ceset buldu.

Baja California Sur Valisi Carlos Mendoza Davis, olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığını belirterek, cesetlerin kimlik belirleme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Davis, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu tür şiddet eylemlerini kınıyorum. Hepimiz bu tür olayların karşısında birlik olmalıyız" ifadesini kullandı.

Daha önce benzer eylemlerde bulunan uyuşturucu kartellerinin bu cinayetleri işlemesi, en büyük ihtimal olarak görülüyor.

Bölgede ocak-ekim aylarında yaşanan şiddet olaylarında en az 400 kişinin öldüğü tahmin ediliyor.

Kısıtlama öncesi İstanbul'da trafik yoğunluğuKoronavirüs tedbirleri kapsamında bugün saat 21.00'de başlayacak olan sokağa çıkma kısıtlaması öncesi İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor. Yoğunluk 17.45 itibariyle yüzde 62'ye ulaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet