Geri Dön
DünyaMelinda ve Bill Gates resmen boşandı: Serveti eşit paylaşacaklar

Melinda ve Bill Gates resmen boşandı: Serveti eşit paylaşacaklar

Melinda ve Bill Gates çiftinin boşanma kararını açıklamasının ardından gözler servetin nasıl paylaşılacağına çevrilmişti. Özellikle dünyanın en zengin insanları arasında yer alan Bill Gates’in ne kadar servet kaybedeceği sosyal medyada gündem konusu haline gelmişti. Boşanma sürecinin nihayet noktalandığını duyuran dünya basını çiftin anlaşmalı olarak boşandığını vurguladı.

Melinda ve Bill Gates resmen boşandı: Serveti eşit paylaşacaklar

Çiftin bir süredir arasında sorunlar olduğu ve bu sebeple boşanma kararının alındığı söyleniyor. Melinda ve Bill Gates mal varlıklarını eşit şekilde bölüşmeye karar verdi ve bu noktada vakıftaki çalışmalarına da devam edecekler.

27 yıllık evliliklerini bitiren çift hakkında pek çok iddia da ortaya atıldı. Bill Gates’in çalışanıyla yaşadığı ilişkiden tehlikeli dostluklarına kadar evliliğin bitişine pek çok sebep sayıldı. Söz konusu iddialar hakkında hiçbir açıklama yapmayan ikili, 130 milyar dolarlık serveti eşit şekilde paylaştı.

Melinda aynı zamanda Gates soyadını kullanmaya devam edecek.

Almanya'daki genel seçimde ilk sandık çıkış anketinde CDU/CSU ile SPD yüzde 25'er oy aldıAlmanya’da yapılan genel seçimde ilk sandık çıkış anketine göre Hristiyan Birlik (CDU/CSU) partileri ile Sosyal Demokrat Parti (SPD) yüzde 25'er oy aldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler