Geri Dön
Dünya‘Monroe, UFO bilgileri yüzünden öldürüldü’

‘Monroe, UFO bilgileri yüzünden öldürüldü’

ABD’li efsanevi oyuncu Marilyn Monroe, 5 Ağustos 1962’de Los Angeles’taki evinde ölü bulundu.

‘Monroe, UFO bilgileri yüzünden öldürüldü’

DIŞ HABERLER - 36 yaşındayken hayatını kaybeden Hollywood yıldızının, fazla uyku hapı alması nedeniyle öldüğü bildirildi. Kayıtlara, Marilyn Monroe’nun intihar ettiği yazıldı. Ama bugüne dek aktrisin ölümüyle ilgili birçok iddiada bulunuldu. İngiliz yazar Nick Redfern de yeni yayımlanan “Sırlar Günlüğü: UFO Komploları ve Marilyn Monroe’nun Gizemli Ölümü” adlı kitabında, 20. yüzyılın en ünlü sinema yıldızlarından olan Marilyn Monroe’nun UFO’lar ile ilgili bilgileri öğrendiği için öldürüldüğünü iddia etti.

Yazar, Marilyn Monroe’nun, her ikisiyle de ilişki yaşadığı söylenen dönemin ABD Başkanı John F. Kennedy ve kardeşi Robert (Bobby) Kennedy’den ABD’deki UFO olaylarıyla ilgili gizli bilgi edindiğini söyledi. İngiliz “Daily Star” gazetesine konuşan Redfern, “Monroe, Kennedy kardeşlerin UFO’lar ile ilgili devlet sırlarını kendisine söylemeleri nedeniyle öldürüldü. Bu sırlardan biri, UFO kazası ve askeri üslerde tutulan garip cesetlerle ilgiliydi” dedi. Bu bilgileri öğrendikten sonra Hollywood yıldızının ulusal güvenlik tehdidi oluşturduğunu belirten yazar, “Hikâyenin derinlerine bakarsanız, olay ya düpedüz bir cinayet ya da Monroe’yu intihara sürükleyen bir baskı unsuru olarak görünüyor” dedi.

Adana'da silahlı saldırıAdana'da Ulaş Çelikten (22), tartıştığı arkadaşı M.C. tarafından tabancayla vurularak öldürüldü. Cinayet şüphelisi M.C.'yi yakalamak için harekete geçen polis, soruşturmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler