Dünya Mumyaların DNA'sı incelendi! 'Bu dünyaya ait değiller'

Mumyaların DNA'sı incelendi! 'Bu dünyaya ait değiller'

30.11.2023 - 15:39 | Son Güncellenme:

Bir maden ocağında keşfedilen ve dünyada infial yaratan "uzaylı" cesetlerinin DNA testlerinin sonuçları dünya medyasında infial yarattı.

Mumyaların DNAsı incelendi Bu dünyaya ait değiller

Meksika parlamentosu bugün tam 3 saat süren ve dünyada ses getiren bir canlı yayına tanık oldu. Başkent Mexico'da gazeteci ve ufolog Jaime Maussan'ın öncülüğünde, uzaylı olduğu iddia edilen iki cesedin ortaya çıkarıldığı resmi bir etkinlik düzenlendi. İki küçük "insan olmayan" ceset, herkesin görebilmesi için pencereli kutularda sergilendi. Peru'nun Cusco kentinde bulunan mumyalanmış küçük örneğin bin yıllık olduğuna inanılıyor. Kritik toplantıya Eski ABD Donanması pilotu Ryan Graves de toplantıya katıldı.

Haberin Devamı

Mumyaların DNAsı incelendi Bu dünyaya ait değiller

'EN AZ 1000 YAŞINDALAR'

Ufak boyutlardaki iki “uzaylı cesedi” camlı bir kutu içerisinde gösterildi. Bilim insanlarının da katıldığı etkinlikte uzaylıların 1000 yaşında olduğunun tahmin edildiği belirtildi. Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri'nden emekli Teğmen Robert Salas toplantıda söz olarak 'Biz burada konuşurken gökyüzünde sayısız UFO dolaşıyor' dedi.

İNSANIMSI CESET

Toplantının dünya dışı akıllı yaşam olduğu iddia edilen cesetlerin ilk kez net olarak gösterilmesiydi. Yerel basında çıkan haberlerde cesetlerin kafasının 360 derece döndüğü belirtildi ve vücutlarının kuşlara özgü hareketleri yapabildiği aktarıldı.

Kongredeki uzmanlar milletvekillerine, madende bulunan 'uzaylılara' yaptıkları DNA testleri sonucunu da paylaştı. 'Canlılardan' birinin içinde embriyo bulunan yumurtalar taşıdığını, kadmiyum ve osmiyum metallerinden oluşan implantlar bulunduğunu belirtildi. Bir yetkili cesetlerin yakın zamanda Meksika Özerk Ulusal Üniversitesi'nde (UNAM) incelendiğini ve burada bilim adamlarının onları radyokarbon tarihleme yöntemiyle yaşlarını belirlediğini kaydetti.

Haberin Devamı

Mumyaların DNAsı incelendi Bu dünyaya ait değiller

DNA'LARI İNCELENDİ

İngiliz basını 2 aydır söz konusu bedenlerde yapılan incelemelerin tamamlandığını duyurdu. Testin sonuçlarına göre bedenlerde bulunan DNA kalıntılarının yüzde otuzu dünyadaki hiçbir tür ile ortaklık barındırmıyor.

'BU DÜNYAYA AİT DEĞİL'

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Meksikalı gazeteci Jaime Maussan "Gezegenimizde bilinen herhangi bir türle alakası olmayan, insan dışı varlıkla karşı karşıyayız" dedi ve ekledi:

"Bu örnekler bizim karasal evrimimize ait değil. Bunlar bir UFO kazasından sonra keşfedilen canlılar değil. Diatom madenlerinde ( Peru'daki madenler) bulunmuş ve daha sonra fosilleşmiş mumyalar"

Yazarlar