Geri Dön

Nicholson’dan Prenses’e uygunsuz teklif

Prenses Margaret ile Jack Nicholson yakınlaşması, ünlülerin menajeri Sue Mengers’ın kaleme alınan biyografisinde ortaya çıktı

Nicholson’dan Prenses’e uygunsuz teklif

Los Angeles’ta parti

İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in tek kardeşi Prenses Margaret’in sırları Hollywood’un ünlü menajeri Sue Mengers’ın biyografisinde ortaya çıktı. Mengers’in kitabında en dikkat çeken anekdot, Hollywood’un efsane ismi Jack Nicholson’un, 1979’da düzenlenen bir partide Margaret’a kokain kullanmayı teklif etmesi oldu.

Nicholson yerine Travolta
Nicholson’un teklifine karşı çıkan Prenses Margaret ise geceyi ABD’li aktör John Travolta’yla geçirdi. Bir diğer anekdot ise Nicholson’un partiye katıldığı sırada aktris Anjelica Huston ile ciddi bir ilişki yaşıyor olması. Nicholson’ın Prenses’i gördüğü andan itibaren onu hiçbir şeyin durduramadığı aktarıldı.

'Fatih: Keşfe Giden Yol' Belgeseli izleyiciyle buluştu!Türkiye'nin ilk operasyonel sondaj gemisi olarak bilinen 'Fatih' gemisi, büyük bir keşif gerçekleştirdi. Karadeniz'de bulunan 405 milyar metreküplük doğal gaz rezervinin hikayesinin anlatıldığı 'Fatih: Keşfe Giden Yol' Belgeseli, bugün izleyiciyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber