Geri Dön

Paris'te Türk kardeşler kavga etti: 2 ölü

Fransa’nın başkenti Paris’in bir banliyösünde, dört Türk erkek kardeş arasında çıkan kavgada kardeşlerden ikisi öldü, ikisi gözaltına alındı.

Le Parisien gazetesi, Asnieres-sur-Seine banliyösünde aile içi maddi anlaşmazlık nedeniyle çıkan kavgada, aile dışından bir kişinin de bıçaklanarak ağır yaralandığını yazdı.

Haberde, kardeşler arasında sokak ortasında çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada 43 yaşındaki ağabeyin iki kardeşini silahla vurarak öldürdüğü belirtildi.

Ağabey ve 34 yaşındaki kardeşin gözaltına alındığı, bir kreşin önünde meydana gelen olayın mahalle sakinlerini şoke ettiği bildirildi.

Bilim Kurulu Üyesi açıkladı! Kan grubunun Covid-19'dan koruyucu bir yönü yokSağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz, kan grupları ile Covid-19 arasındaki ilişkiye dair, "Hangi kan grubu olursa olsun, her ne kadar çalışmalarda belirli kan gruplarında hastalarda daha nadir olduğu gösterilmiş olsa da tedbirler tüm kan grupları için aynıdır. Kişinin kan grubu ne olursa olsun, kan grubunun koronavirüsten koruyucu bir yönü yoktur" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet