Geri Dön
DünyaPrenses Mary futbol oynadı

Prenses Mary futbol oynadı

Danimarka tahtının varisi Veliaht Prens Frederik’in eşi Veliaht Prenses Mary “Antibulli Futbol” projesi kapsamında çocuk futbolunda iyi topluluğa odaklanmak için Danimarka Milli Takım kalecisi Kasper Schmeichel ile sahaya çıkan Prenses futbol becerisini de ortaya koydu, ayağında top sektirdi.

Prenses Mary futbol oynadı

İRFAN KURTULMUŞ Kopenhag / Prenses Mary Vakfı projesi, Danimarka Futbol Federasyonu (DBU) ile birlikte, Danimarka futbol kulüplerinde 6-12 yaş arası çocukların eğitimi için özel tavsiyeler ve alıştırmayar yoluyla alay etmekle mücadeleyi amaçlıyor. Antibulli Futbol projesinin aynı zamanda, iyi ve güvenli topluluklar oluşturmak için, çocuk sporlarından başka alay etmek konusunu bu yolla engellenmesi amacını taşıdığı belirtildi.

Ölüm teğet geçti! Üzere beton parçaları yağdıİzmir'de etkili olan fırtına nedeniyle bir inşaattan düşen gaz beton parçaları, seyir halindeki aracın ve kaldırımdaki vatandaşın üzerine devrildi. Olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Öte yandan etkili olan sarı fırtına sebebiyle Karşıyaka ilçesinde deniz taştı. Denizden taşan sular, sahil şeridindeki tramvay hattını da etkiledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler