Geri Dön
DünyaRus güvenlik teşkilatından bir generalin kızı Ermenistan'da ölü bulundu

Rus güvenlik teşkilatından bir generalin kızı Ermenistan'da ölü bulundu

Başkent Erivan'da görev yapan generale ait tabanca, 1981 doğumlu kadının yanındaydı. Yerel medya, Ermeni olan generalin Rus sınır güvenlik servisinden kısa süre önce ayrıldığını yazdı.

Rus güvenlik teşkilatından bir generalin kızı Ermenistan'da ölü bulundu

Ermenistan’ın başkenti Erivan’da Rus sınır güvenlik servisinden bir generalin kızı olduğu belirtilen bir kadının hayatını kaybettiği aktarıldı. Ermenistan Soruşturma Komitesi, cesedin yanında bir tabancanın bulunmasıyla ilgili olarak "intihara sürüklemek" başlığı altında cezai dava başlattı.

Kriminal haberler üzerinde yoğunlaşan shamshyan.com, Ermenistan’ın başkenti Erivan’da Rusya Güvenlik Servisi’nden (FSB) bir generalin kızının hayatını kaybettiğini yazdı. Telegram’da bu generalin Ermeni olduğu, sınır birliklerinde görev yaptığı, ancak kısa süre önce görevden alındığı bilgisi yer aldı.

Sputnik Türkçe'de yer alan habere göre; Ermenistan Soruşturma Komitesi’nden yapılan açıklamada, intiharla ilgili bilgiyi polisin dün 16.05’te aldığı belirtildi. Kaynağa göre, 1981 doğumlu kadının cesedi David Anaht Caddesi’ndeki apartman dairesinde bir kanepe üzerinde bulundu. Cesedin yanında ise babasına ait Makarov tabancası yer aldı.

Kaynak, "Soruşturma Komitesi tarafından ‘intihara sürüklemek’ başlığı altında cezai dava başlatıldı. Kapsamlı adli tıp ve adli balistik muayene gerçekleştirilmesi talep edildi. Soruşturma sürüyor" dedi.

Kaynak: Sputnik Türkçe

Korona kabusunu unutturdu! Dünya Kolombiya'daki olayları korkuyla izliyorKolombiya'da 7 günden bu yana devam eden vergi reformu karşıtı kitlesel gösterilerde hayatını kaybedenlerin sayısı, 5 artarak 24'e yükseldi, yaralı sayısı ise 900'ü geçti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet