Geri Dön

Şansın böylesi görülmedi!

İngiltere'de John Richard isimli adamın kermesten 20 sterline aldığı çanta, ünlü bir tasarımcının eseri olduğu ortaya çıkınca değeri 350 bin sterline yükseldi.

Şansın böylesi görülmedi!

İngiltere'de John Richard isimli adamın yardım kuruluşu Oxfam'dan 20 sterline aldığı çantanın daha sonra ünlü bir tasarımcının eseri olduğu ortaya çıktı.

İngiliz basınından The Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre; çantanın 350 bin sterlin değerinde olduğu bildirildi.

Satış sırasında Richard da Oxfam yetkilileri de sıradan görünümlü çantanın ünlü tasarımcı Philip Treacy'nin eseri olduğunu bilmiyordu. İrlandalı tasarımcı, ünlüler için şapka, çanta gibi aksesuarlar tasarlıyor. Müşterileri arasında Lady Gaga ve Prenses Beatrice de var.

Elvis Presley'in resmi işlenen çantadan dünyada sadece 10 adet üretildiği kaydedildi. West Hampstead'da yaşayan Richard, çantada Philip Treacy imzasını görünce bunun gerçek olmadığını düşündüğünü, daha sonra mağazaya götürdüğünde çantanın orijinal olduğunun ortaya çıktığını ifade etti.

Çanta için Çin'den bir alıcının 350 bin sterlin teklif ettiğini açıklayan Richard, şimdilik çantayı satmayı düşünmediğini, daha da değer kazanmasını bekleyeceğini söyledi.

Karşı apartmandaki kadınlara bakıp mastürbasyon yaptıSakarya'nın Adapazarı ilçesinde evinde oturan A.A. isimli kadın, karşı apartman oturan E.A.'nın kendisine bakarak mastürbasyon yaptığını fark edince cep telefonu ile kaydetti. A.A.'nın şikayeti üzerine E.A. gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet