Geri Dön
Dünya‘Senaryoda yoktu ama beni öptü’

‘Senaryoda yoktu ama beni öptü’

James Bond filmlerinde rol alan Valerie Leon, senaryoda olmamasına rağmen Roger Moore’un kendisini aniden dudağından öptüğünü söyledi. Valerie Leon, diğer ‘James Bond’ Sean Connery’nin ise mükemmeliyetçi olması nedeniyle saatlerce yataktan çıkamadıklarını açıkladı.

‘Senaryoda yoktu ama beni öptü’

‘Roger Moore şefkatliydi’

Şimdi 77 yaşında olan İngiliz aktris Valerie Leon, geçen yüzyılın en popüler kült film serilerinden dördü olan ‘Carry On’, ‘Mumya’, ‘Pembe Panter’ ve ‘James Bond’da rol aldı.

‘Senaryoda yoktu ama beni öptü’

İki kez Bond kızı olan Valerie Leon, James Bond’u canlandıran Sean Connery ve Roger Moore ile ilgili anılarını Daily Mail gazetesine anlattı. Leon, 1977 yapımı ‘Beni Seven Casus’ filminde İngiliz ajan Bond’u canlandıran Roger Moore’dan sevgiyle bahsederken şunları söyledi: “Roger çok yumuşak kalpliydi. Onunla 1971 yapımı aksiyon komedi dizisi ‘The Persuaders!’ta da oynamıştım. Roger senaryoda olmamasına rağmen çekimler sırasında beni aniden dudaklarımdan öptü. Çok heyecanlanmıştım.”

‘Eşi çok rahatsız oldu’

Valerie Leon, 1983 yapımı ‘Asla Asla Deme’ filminde James Bond’u oynayan Sean Connery hakkında da şöyle konuştu: “Connery mükemmeliyetçi bir karaktere sahipti. Bu nedenle bir yatak sahnesinin çekimi saatlerce sürdü. Sahnenin en iyisi olması için tüm sabahı yatakta geçirdik. Connery çok iyi öpüşürdü ve çok seksiydi. Bir gün yatak sahnesinin çekiminde eşi Micheline Roquebrune sete geldi. O sırada biz sarmaş dolaştık. Connery tüm çabasına rağmen yataktan çabuk kalkamadı. Eşinin bu durumdan rahatsız olduğunu hissettim. Connery çekimden sonra bana imzaladığı postere ‘Bir dahaki sefere yattığımızda sana iyi şanslar’ diye yazmıştı.”

‘El üstünde tutuldum’

Valerie Leon şunları da anlattı: “Roger Moore çok eğlenceli ve şakacıydı. Yıllar sonra bana imzaladığı bir fotoğrafa ‘Valerie, vaktiyle ne kadar zayıftım ama sen hâlâ öylesin’ diye yazmıştı. Bond kızı olmamın hep avantajını yaşadım. Hâlâ hayran mektupları alıyorum. Herhangi bir filmde oynamanız ayrıcalık getirmiyor ama Bond kızı olarak dünyada tanınıyorsunuz. Uçaklarda, restoranlarda bana hep birinci sınıf davranıldı.” Roger Moore 2017’de, Sean Connery ise 2020’de öldü.

‘Senaryoda yoktu ama beni öptü’

Çalıştığı iş yerinin kasasını soyan muhasebeci kameralara yakalandı!İstanbul Sultanbeyli’de çalıştığı iş yerindeki çelik kasayı şifreyle açıp içinden 407 bin TL, 837 bin TL değerinde çek-senet ve bir adet çek koçanı çalan muhasebeci, güvenlik kameralarının incelenmesi sonucunda yakalandı. Şüpheli A.Y. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet