Geri Dön
DünyaŞiddet iddiası kalbini kırdı

Şiddet iddiası kalbini kırdı

Angelina Jolie 2016’da ayrıldığı Brad Pitt’i kendisine ve oğlu Maddox’a şiddet uygulamakla suçlamıştı. Brad Pitt’in bu suçlama nedeniyle çok kırıldığı, “Birlikte güzel günler de yaşamıştık” dediği öğrenildi.

Şiddet iddiası kalbini kırdı

 

Velayet savaşı sürüyor

3’ü evlatlık, 3’ü biyolojik 6 çocukları olan Hollywood yıldızları Brad Pitt ile Angelina Jolie 2004’te birlikte olmaya başlamıştı. 2014’te evlenen Brad Pitt (57) ile Angelina Jolie (45) iki yıl sonra ayrılmıştı. Ama çiftin çocuklarının velayetini alma davası devam ediyor. Çocuklarının velayetini tümüyle üstlenmek isteyen Jolie, davayı bir ‘savaş’a dönüştürdü. Angelina Jolie önce Kamboçya’dan evlat edindiği en büyük oğlu Maddox’a (19) Brad Pitt’in şiddet uyguladığını iddia etti. Brad Pitt bu suçlamadan aklanırken aktris geçen hafta da aktörün beraberlikleri sırasında kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla mahkemeye bazı belgeler sundu.

‘Evliliğini kurtarmak için’

Suçlamanın Brad Pitt’i çok kırdığı açıklandı. Aktöre yakın bir kaynak şunları söyledi: “Angelina’nın velayet savaşında aile içi şiddet suçlamasıyla davayı kazanmaya çalışması Brad Pitt’i çok üzdü. Evet, iki oyuncunun evlilikleri zaman zaman çok tutkulu, zaman zaman ise zehirliydi. Bazen çok kavga ediyorlardı. Ama Brad sorunlarını çözmeye çalışıyordu, evliliğini kurtarmak için alkolü bırakmıştı. Çift çok güzel zamanlar da yaşamıştı. Evliliklerinden geride birçok duygu kaldı. Brad Pitt eski eşinin seçtiği yol nedeniyle yıkıldı.” Öte yandan daha önce Brad Pitt aleyhine ifade veren Maddox’ın da Pitt soyadını kullanmak istemediği ortaya çıkmıştı.

Rusya, uçuşların tekrar başlaması için Türkiye’ye heyet gönderecekCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Rus aşısının Türkiye'ye gelmesi ve Rusya'dan uçuşların başlaması ile ilgili atılacak adımlar ve sürecin hızlandırılması konusunda mutabakat sağlandığını belirterek, bu hususta yakın vadede bir takvimin belirlendiğini bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet