Geri Dön
DünyaSon dakika: ABD Sağlık Bakanlığı'nda bomba paniği! Tüm yollar kapatıldı

Son dakika: ABD Sağlık Bakanlığı'nda bomba paniği! Tüm yollar kapatıldı

Son dakika haberine göre; ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Bakanlığındaki "bomba tehdidi" nedeniyle başkent Washington DC'de tahliye edilen binalar tekrar giriş çıkışa açıldı, binaların "temiz" olduğu bildirdi.

Son dakika: ABD Sağlık Bakanlığı'nda bomba paniği! Tüm yollar kapatıldı

Washington DC Polisi, Kongre Binası yakınlarındaki Sağlık ve İnsani Hizmetler Bakanlığındaki bomba tehdidi nedeniyle alarma geçti. Polis olay yerinde yaptığı incelemenin ardından herhangi bir bomba tehdidine rastlamadı.

Binalara girişe tekrar izin verildi

Kongre ve Washington DC, ihbar nedeniyle tahliye edilen Temsilciler Meclisi ve Sağlık ve İnsani Hizmetler Bakanlığına girişe tekrar izin verdi, binaların "temiz" olduğunu bildirdi.

Son dakika: ABD Sağlık Bakanlığında bomba paniği Tüm yollar kapatıldı

Etrafta ciddi bir tehdide rastlamayan polis, Kongre ve bakanlık çevresinde aldığı geniş güvenlik önlemlerini gevşetti, trafiğe kapatılan yolları tekrar açtı.

Kapıyı kırdı oğlunun cesediyle karşılaştı!Denizli'de madde kullanmak için kendisini odaya kilitleyen 31 yaşındaki Muharrem Akgül, kapıyı kırarak içeri giren ailesi tarafından ölü bulundu. Evladını uyuşturucuya kurban veren annenin, “Oğlum, kurtaramadım oğlum” ağıtları yaktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler