Dünya Gardıroptan ihanet çıktı! Çöpe atacağı USB’de annesi ve kocasını gördü

Gardıroptan ihanet çıktı! Çöpe atacağı USB’de annesi ve kocasını gördü

11.06.2024 - 12:05 | Son Güncellenme:

Evindeki gardıropta bulduğu USB'den çıkan fotoğraflarda kocasının annesiyle ilişkisi olduğunu öğrenen kadının yaşadığı büyük şok İngiliz medyasında gündem oldu.

Gardıroptan ihanet çıktı Çöpe atacağı USB’de annesi ve kocasını gördü

İngiltere'de bir kadın rutin olarak gerçekleştirdiği ev temizliğinde adeta hayatını baştan sonra değiştiren bir skandalı yakaladı. Skandalın başrollerinde ise en yakınlarından olan annesi ve kocası yer alıyordu. Yatak odasını toparlayan kadın, bir ayakkabı kutusunun içinde USB sürücüsü olduğunu fark etti. Normalde hiç ilgisini çekmeyecek olan USB'yi bilgisayara takınca ise hayatının şokunu yaşadı.

Haberin Devamı

"KESİNLİKLE YIKILDIM"

DailyStar'da yer alan habere göre söz konusu kadın USB sürücüsünün içerisinde annesi ve kocasının cinsel ilişkiye girdiği anlara dair fotoğraflar bulundu ve konuyla ilgili "Kesinlikle yıkıldım, şu an net bile düşünemiyorum" dedi. USB'nin içerisinde yaklaşık 50 fotoğraf olduğunu dile getiren kadın binlerce kez ihanete uğradığını hissettiğini ifade etti.

"DÜĞÜN GÜNÜ ÇOK MUTLUYDU"

Talihsiz kadın fotoğrafların ise henüz sevgililik dönemlerinde çekildiğini düşündüğünü çünkü artık o evde kalmadıklarını bildirdi ve annesi ve kocasının yasak aşkının geçmişe dayandığını öne sürdü. Kocasının annesi için çalıştığını ifade eden kadın açıklamalarının devamında şu sözleri kullandı:

"Onunla bu şekilde tanıştım ama o sadece bir çalışandı, annem ondan 30 yaş büyük olduğu için herhangi bir çekiciliği olduğu aklımın ucundan bile geçmemişti. İkisi de bana birlikte olduklarından bahsetmedi ve annem düğünümdeyken benim adıma gerçekten çok mutluydu."