Geri Dön
DünyaSon dakika: Hayvanat bahçesinde dehşet... Fil, bakıcısını öldürdü!

Son dakika: Hayvanat bahçesinde dehşet... Fil, bakıcısını öldürdü!

İspanya yakınlarındaki Cabarceno Doğa Parkı'nda korkunç bir kaza meydana geldi. 44 yaşındaki hayvan bakıcısı, yavrusuyla birlikteyken filin yanına gelince olanlar oldu.

Son dakika: Hayvanat bahçesinde dehşet... Fil, bakıcısını öldürdü!

Joaquin Gutierrez Arnaiz, İspanya'nın Santander kenti yakınlarındaki bir hayvanat bahçesi olan Cabarceno Doğa Parkı'nda, geçirdiği korkunç kazada demir parmaklıklara başını vurarak hastaneye kaldırıldıktan yaklaşık üç saat sonra hayatını kaybetti.

Hayvan bakıcısı, baktığı fillerden birinin hortumuyla yanlışlıkla ona vurması sonucu yaşamını yitirdi. Yavrusuyla birlikte olan büyük memelinin hortumunun yanlışlıkla çarptığı Joaquin Gutierrez Arnaiz, demir parmaklıklara kafasını çarptı.

Son dakika: Hayvanat bahçesinde dehşet... Fil, bakıcısını öldürdü

İki meslektaşının hemen yardıma koştuğu 44 yaşındaki adam, Marques de Valdecilla Üniversite Hastanesi'ne kaldırıldı, ancak Salı günü saat 11:00'de, hastaneye kaldırıldıktan yaklaşık üç saat sonra yaşamını yitirdi.

Polis, İspanya'nın Santander kenti yakınlarındaki Cabarceno Doğa Parkı'nda meydana gelen olay hakkında soruşturma başlattı.

Ölüm, parkın 30 yıllık tarihinde "ilk ölümcül kaza" olarak tanımlandı.

 

Baykar Akıncı PT-3, yüksek irtifa ve yüksek hız testlerini başarıyla tamamladı.Baykar Akıncı PT-3, yüksek irtifa ve yüksek hız testlerini başarıyla tamamladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet