Geri Dön

Son dakika...İran Devrim Muhafızları Komutanının öldürüldüğü iddia edildi!

Al Arabiya gazetesi, İran Devrim Muhafızları Komutanı Muslim Şahdan'ın Irak ve Suriye sınırında öldürüldüğünü yazdı. Al Arabiya daha sonra geçtiği haberde ise öldürülen komutanın kimliğinin belli olmadığını aktardı.

Son dakika...İran Devrim Muhafızları Komutanının öldürüldüğü iddia edildi!

Iraklı kaynaklara dayandırılan habere göre; İran Devrim Muhafızları'nın bir komutanını taşıyan konvoy, silahlı insansız hava aracıyla vuruldu.

İlk olarak Muslim Şahdan adını duyuran Al Arabiya, daha sonra geçtiği haberde Iraklı kaynakların kimliği teyit edemediğini fakat Devrim Muhafızları'nın bir komutanının beraberindeki üç kişiyle öldürüldüğünü yazdı.

Iraklı iki farklı güvenlik kaynağı ise, aracın Irak sınırında silah taşıdığını ve Suriye'ye girdikten sonra vurulduğunu belirtti.

FAHRİZADE SUİKASTINDAN GÜNLER SONRA

İran'ın nükleer çalışmalarının mimarı olan Muhsin Fahrizade, geçtiğimiz günlerde Abserd kentinde uğradığı suikast sonucu hayatını kaybetmişti.

Bu gelişme, Ortadoğu'da tansiyonu yükseltmiş ve Tahran Yönetimi İsrail'i suçlayarak, intikam açıklamaları yapmıştı.

Al Arabiya gazetesi, Muslim Şahdan'ın pazar gecesi öldürüldüğünü öne sürdü.

Giresun'da heyelan!Giresun’da Tirebolu-Doğankent karayolunda heyelan meydana geldi. Karayolunda gerekli önlemlerin alınmasının ardından yol kontrollü bir şekilde trafiğe açıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet