Geri Dön
DünyaSosyal mesafeli selfie uyarısı

Sosyal mesafeli selfie uyarısı

Üst üste davetlere ve defilelere katılan ünlü manken Gigi Hadid, kendisiyle selfie çektirmek isteyen hayranlarına Twitter’dan uyarıda bulundu: “Lütfen sosyal mesafeye uyun, selfie çekerken ben arkanızda zıplarım!”

Sosyal mesafeli selfie uyarısı

ABD’li ünlü manken Gigi Hadid ve sevgilisi, şarkıcı Zayn Malik geçen yıl bir kız çocuğu sahibi oldu. 26 yaşındaki manken, hamilelik kilolarını atıp forma girdikten
sonra da peş peşe defilelerde podyuma çıkmaya ve davetlerde boy göstermeye başladı. Bu hafta bir yaşına giren kızını babasına bırakıp defileler için ülkeler arası yolculuklar da yapan Gigi Hadid, gittiği her yerde hayranlarının kendisiyle selfie çekmek istemesinden rahatsız oldu. Koronavirüs salgınında yanına iyice yaklaşıp selfie çeken hayranlarının kendisine Kovid-19 hastalığını bulaştırabileceğinden korkan manken uyarıda bulunmak zorunda kaldı.

Gigi Hadid, kendisiyle selfie çektirmek isteyen hayranlarına Twitter hesabından yaptığı nazik uyarıda şunları söyledi: “Biliyorsunuz dünya çapında bir salgın yaşanıyor. Ama diğer yandan da üst üste gerçekleştirilen moda haftalarında peş peşe defileler düzenleniyor. Ben de bu defilelerde podyuma çıkıyorum ve bu nedenle yaptığım yolculuklarda siz güzel hayranlarımla karşılaşıyorum. Sizden ricam benimle selfie çektirirken salgına karşı sosyal mesafe kuralına uyarak benden uzakta durmanız. Benimle selfie çektirirken lütfen aramızda biraz boşluk bırakın. Merak etmeyin siz selfie çekerken ben arkanızda zıplayarak görüntüde
yer alırım. Beni anlayışla karşıladığınız için çok teşekkür ederim.”

3. doz Biontech aşısı ne zaman? Bilim Kurulu önerdi2 doz Biontech aşısı olanlar için 3. doz aşı ne zaman? Merak edilen soru Bilim Kurulu'nda gündeme geldi. Tavsiye kararı bakanlığa iletildi. Buna göre "2. dozun üzerinden 6 ay geçenlerin aşılanmasında yarar var" denildi. Gözler bakanlığın açıklayacağı karara çevrildi. Detayları CNN TÜRK'ten Duygu Ayaz Bayram aktardı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler