Geri Dön

Tabutunda bile rahat bırakmadılar!

"Son fotoğrafı" diyerek, ünlü sanatçının tabutu içerisindeki fotoğrafını basan gazeteye tüm dünyadan büyük tepki yağıyor...

Tabutunda bile rahat bırakmadılar!

milliyet.com.tr

Amerikan National Enquirer gazetesi, kapağına 11 Şubat'ta yaşamını yitiren ünlü sanatçı Whitney Houston'ın tabuttaki fotoğrafını basarak büyük tepki topladı.
"Whitney: Son fotoğrafı" başlığıyla verdikleri fotoğrafın altında da Houston'un 500 bin dolar değerindeki mücevherleriyle, en sevdiği mor elbisesinin içerisinde gömüldüğünü yazan National Enquirer, fotoğrafı kimin çektiğini açıklamadı.
Geçtiğimiz cuma günü Whigham Cenaze Evi'nde çekilen ve bugün yayınlanan fotoğraf Twitter'da da büyük olay yarattı, Twitter kullanıcıları ünlü sanatçının ölümünde bile rahat bırakılmadığını belirttiler.
National Enquirer daha önce de 1980 yılında John Lennon'ın vurulmasının ardından bir fotoğrafını ve 1977 yılında da Elvis Presley'in tabutundaki fotoğrafını yayınlamıştı.

Acil servisin önünde araçta doğum yaptıBursa'da, doğum için gittiği hastaneye yetişemeyen hamile kadın, bebeğini, acil servisin önünde araçta dünyaya getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet