Geri Dön

Trump’ın soruşturma korkusu

ABD Başkanı Donald Trump, Florida’daki evinde New York Times gazetesine konuştu. Trump’ın gündeminde Özel Savcı Robert Mueller tarafından yürütülen Rusya soruşturması vardı.

Trump’ın soruşturma korkusu

Trump, Mueller’in Rusya soruşturmasında kendisine adil davranacağına inandığını söyledi. New York Times gazetesine göre Trump röportaj sırasında tam 16 kez Rusya ile bir bağı olduğu iddiasını reddetti. Trump, soruşturmanın ne kadar süreceğini bilmediğini ancak ABD’nin imajının bu soruşturmanın yüzünden bozulduğunu söyledi. Soruşturmanın “Demokratların bir oyunu” olduğunu vurgulayan Trump, sakladığı bir şey olmadığını da belirtti.
Trump, daha önce soruşturma için “cadı avı” demiş, buna karşı Mueller’i görevden alacağına ilişkin iddiaları reddetmişti.

Yatağa bağımlı kadın yangından son anda kurtarıldıBursa'nın İnegöl ilçesinde, 3 katlı apartmanın en üst katındaki dairede yangın çıktı. Alevler kısa sürede katın tamamına yayılırken, evde bulunan yatağa bağımlı kadın, aile fertleri tarafından kurtarıldı. Yangın ise alt katlara yayılmadan itfaiye ekiplerince yaklaşık 1 saatte söndürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet