Geri Dön
DünyaTürk polis şefini ölümle tehdit etmiş!

Türk polis şefini ölümle tehdit etmiş!

ABD’nin New Jersey eyaletindeki Paterson şehrine atanan ilk Türk ve Müslüman kökenli Emniyet Müdürü olan İbrahim Mike Bayçora’ya, 26 Şubat 2020’de “Seni öldüreceğim kahrolasıca terörist”, “Her hareketini takip ediyoruz” şeklinde tehdit mesajları gönderen Stefan Keco, mahkemede suçunu itiraf etti.

Türk polis şefini  ölümle tehdit etmiş!

Bayçora’ya dini ve etnik kökeni nedeniyle tehdit mesajları gönderen 29 yaşındaki Keco, dün çıkarıldığı mahkemede hakkındaki iki teröristlik suçlamasını da kabul etti. Eskişehir’de doğan ve küçük yaşta ABD’ye giden 32 yıllık polis Bayçora, belediye binasında düzenlenen yemin töreninde büyükannesinden kalan Kuran’a el basmasının ardından 4 Şubat 2020’de görevine başlamıştı.

Ağabeyini böyle öldürdü! Görüntüler ortaya çıktıAdana’da Murat Gündüz’ün (20), ağabeyi Zidan Gündüz’ü (22), kavga ettiği Abdulmurat Tataş’tan (43) kurtarmaya çalışırken tabancayla ateş açıp başından vurarak öldürdüğü anlara ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, tarafların birbirlerine silah ve sopalarla saldırdığı, Murat Gündüz’ün nişan alıp ateş açtığı ve ağabeyini vurduğu anlar yer aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet