Geri Dön
DünyaTürkiye Grand Prix’isini kazanan aracı müzayedede

Türkiye Grand Prix’isini kazanan aracı müzayedede

İngiliz Formula 1 pilotu Lewis Hamilton’ın 2010’da düzenlenen Türkiye Grand Prix’isini kazanan ‘McLaren MP4-25A’ aracının Temmuz ayında İngiltere Grand Prix’isinde müzayedeyle satılacağı açıklandı.

Türkiye Grand Prix’isini kazanan aracı müzayedede

İsmi gizlenen bir koleksiyoncu tarafından satılacak olan aracın 5 ile 7 milyon dolar (47 milyon - 58 milyon lira) arasında bir fiyata satılması bekleniyor. Mercedes’in FO 108X 2.4 litrelik V8 motoru ile çalışan söz konusu aracın dünyada çok az bulunduğu belirtilirken, Hamilton’ın ilk kez yarış galibi bir aracının müzayedeye çıkacağı ifade edildi. Öte yandan 7 kez dünya şampiyonu olan Hamilton, şu anda tüm zamanların en başarılı Formula 1 pilotu unvanına sahip.

Meral Akşener: Cumhurbaşkanı adayı değilim, Başbakanlığa talibimMillet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı tartışılırken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den önemli bir açıklama geldi. Akşener, 'Cumhurbaşkanı adayı değilim. Başbakanlığa talibim' dedi. Kazanacak bir adayla seçime gireceklerini belirten Akşener, HDP'ye bakış açısını da açıkladı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler