Geri Dön
DünyaÜçüncü kattan aşağı kendini bıraktı! Polis çırılçıplak buldu

Üçüncü kattan aşağı kendini bıraktı! Polis çırılçıplak buldu

Tayland’ta İngiliz bir turist kaldığı otelin balkonundan çırılçıplak aşağı atladı. 40’lı yaşlardaki adam yerde kanlar içinde bulundu. Olay yerine gelen polis de sağlık ekipleri de adama gülüyordu.

Üçüncü kattan aşağı kendini bıraktı! Polis çırılçıplak buldu

Adı açıklanmayan 40’lı yaşlardaki İngiliz turist bir transeksüel seks işçisiyle birlikte kaldığı otelin balkonundan aşağı kendini bıraktı. Üçüncü kattan aşağı atlayan adamın çırılçıplak ve aşırı derecede alkol almış olduğu belirtildi.

Yerde kanlar içinde yatan adama ilk müdahale olay yerinde yapıldı. Sağlık görevlileri adama bir şort giydirerek hastaneye kaldırdı. Kafasından yaralanan adamın tedavisinin sürdüğü belirtiliyor.

Ancak polis adamın üçüncü kattan aşağı çırılçıplak bir halde kendini atmasını soruşturuyor. Polisin sorguladığı seks işçisinin ifadesinin alındığı sırada gülüyor olması dikkat çekti. Sadece birlilkte olduğu seks işçisi değil, olay yerindeki polis ce sapğlık görevlilerinin de adama bakarak güldüğü görüldü.

Adamın nasıl düştüğüyle ilgili bir fikri olmadığını da söylüyor. Üçüncü kattan düşmesine rağmen İngiliz turistin çok ciddi yaralar almadan olaydan kurtulması ise şaşırtıcı.

Sağlık Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması: Yeni parti havalimanına indiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, sağlık yöneticileri ile yaptığı toplantı sonrası çok kritik açıklamalarda bulundu ve vaka sayıları ile ilgili müjdeyi verdi. Bakan Koca polikliniklere başvuruların yüzde 65 azaldığını açıkladı. Öte yandan Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Sinovac firmasının ürettiği CoronaVac aşısının yeni partisini taşıyan uçak sabah saatlerinde Esenboğa Havalimanı'na indi." bilgisini paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet