Geri Dön
Dünya‘Uzaktan aşk’ın ömrü kaç yıl?

‘Uzaktan aşk’ın ömrü kaç yıl?

30 yıl yaşadığı İngiltere’den ülkesi Avustralya’ya dönmeye karar veren şarkıcı Kylie Minogue’a sevgilisi eşlik etmiyor. Çift ilişkilerini iki ülkede sürdüreceklerini söyledi. Ama uzun mesafeli aşkın yürümeyeceğini iddia edenler var

‘Uzaktan aşk’ın  ömrü kaç yıl?

Aşkı sürdürmenin belki de bin yolu var. Öyle ki ayrı evlerde yaşamanın ilişkileri güçlendirdiğini iddia eden de bulunuyor. Ayrıca ayrıldığı kişiyle dost kalmayı tercih eden olduğu gibi bir daha hiç görüşmek istemeyen de var. ABD’li milyarder iş insanı Elon Musk, geçtiğimiz günlerde sevgilisi, Kanadalı şarkıcı Grimes ile ayrıldıklarını açıklarken “Bizimkisi yarı zamanlı bir ayrılık, çünkü bir çocuğumuz var, onu birlikte büyütmeye ve görüşmeye devam edeceğiz” dedi. İlginçtir, Elon Musk ayrılmalarına gerekçe olarak ise işlerinin yoğunluğu nedeniyle fazla görüşememelerini gösterdi.  Ünlü şarkıcı Kylie Minogue (53) ile sevgilisi Paul Solomons (47) da aşklarını uzun mesafeli devam ettireceklerini söyledi. Çünkü Kylie Minogue 30 yıldır yaşadığı İngiltere’den ülkesi Avustralya’ya dönme kararı aldı.

Kısa sürede biter mi?

Şarkıcının bu kararında, pandemi sürecinde Avustralya’da yaşayan ailesiyle zaman geçirmesi etkili oldu. Ailesiyle daha fazla birlikte olmak isteyen Kylie Minogue’un işlerini de Avustralya’dan yöneteceği bildirildi. Ancak şarkıcının 3.5 yıldır birlikte olduğu, yayın sektöründe yaratıcı direktör olarak görev yapan Paul Solomons’un Kylie Minogue ile birlikte Avustralya’ya gitmeyeceği, ülkesi İngiltere’de kalacağı bildirildi. Ülkelerini ayırma kararına rağmen ilişkilerini noktalamayan çift, haberlere göre birlikteliklerini uzun mesafeli sürdürecek. Ama uzun mesafeli ilişkilerin fazla ömürlü olmayacağını, bir süre sonra sonunun geleceğini öne sürenler var. Duruma negatif bakanlar, “Yakın mesafeli aşkın ömrü üç yıl ise uzak mesafeli aşkın ömrü en fazla bir yıl” diyor!

Avustralya-İngiltere hattı

Şarkıcıya yakın kaynaklar, Kylie Minogue ile 3.5 yıllıksevgilisi Paul Solomons’un birbirlerine âşık olduklarını, fiziksel uzaklığın bu aşkı öldüremeyeceğini söylüyor. Sevgililerin birbirinden kilometrelerce uzakta yaşamasının ayrılık nedeni olamayacağını savunuyorlar. Kylie Minogue’un da “İngiltere’yi sık sık ziyaret edeceğim” dediği belirtiliyor. Ailesiyle zaman geçirmek, daha önce kanser tedavisi gören şarkıcıya iyi gelmiş. Buna karşılık Paul Solomons da arkadaşlarına Londra’da kalacağını, ilişkilerinin Avustralya - İngiltere hattında gidip gelme şeklinde süreceğini söylemiş.

ABD'de teslim alındı! 14 eser Türkiye'ye getiriliyor
Bakan Akar TSK komuta kademesiyle sınırın sıfır noktasında
Mahallenin korkulu rüyasıydı! Pusuya yatan ekiplerden suçüstü!
Dünyanın takip ettiği kriz! Biden'dan yeni hamle geldi
O Ses Türkiye şampiyonu belli oldu! İşte büyük ödül...
Burak Yılmaz'ın yeni adresini duyurdular
Nükleer bombadan 500 kat daha güçlü! Uzaya gidiyor
Ömür hemşireye son veda! Vasiyeti yerine getirildi
Hava ulaşımına kar engeli! Çok sayıda sefer iptal edildi
Sinyali verdi! Gözler 27 Ocak'ta, belirleyici olacak
Ünlü isim trans birey oldu! 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemiş
Çalınınca gözyaşlarına boğulmuştu! Bakan Kurum'un hediyesi duygulandırdı
Volkan Demirel'in gözdesi Hull City yolunda!
Ahmet Tatlıses'in sağlık durumu! 'Tümör alındı, biyopsiye gönderildi'
Striptiz odası ortaya çıktı! Putin'in 'nargile' keyfi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler