Geri Dön

Yunan Hava Harp Okulunda koronavirüs alarmı!

Yunanistanda Hava Harp Okulunda koronavirüs tespit edilince alarm verildi. Yapılan testlerde 4 öğrencinin (Covid-19) testi pozitif çıktığı ifade edildi.

Yunan Hava Harp Okulunda koronavirüs alarmı!

Yunanistanda Hava Harp Okulunda eğitim-öğretim gören 15 öğrencide yapılan koronavirüs test sonuçlarına göre 4 öğrencinin koronavirüs testi pozitif çıktı.

Vaka sayılarında görülen artış nedeniyle okul idaresi alarm verdi. Tatoi Hava Üssünde uçuş dersleri gerçekleştiren öğrenciler ve üs çalışanlarının tamamına koronavirüs testi yapılmasına karar verildiği ifade edildi.

Testleri pozitif çıkan bazı öğrenciler okulun özel olarak tasarlanmış karantina bölümünde, bazıları da evlerinde karantina altına alındı.

Hava Harp Okulu idaresi öğrencilerin izinlerinin ikinci bir emre kadar iptal edildiğini duyurdu.

 

Pompalı tüfekle vurulan Hatun Koç, adalet istiyorMersin’de eski eşi Hatun Koç'u (28), sokak ortasında pompalı tüfekle ayaklarından vurarak, engelli kalmasına neden olan Özkan Yarbi'nin (35) yargılanmasına yarın devam edilecek. Daha önce Yarbi'nin bıçaklı saldırısında şah damarı kesilen ve yüzünün bir kısmı felç olan 2 çocuk annesi Koç, eski eşinin 'kasten yaralama' suçundan değil, 'adam öldürmeye teşebbüs' suçundan yargılanmasını istedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber