Geri Dön

Zirvedeki çekişme belgesel oluyor

 İngiliz “Channel 4” kanalı, İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in hükümdarlığı hakkında az bilinen gerçekleri ortaya çıkaran 3 bölümlük bir belgesel dizisi üzerine çalıştıklarını duyurdu.

Zirvedeki çekişme belgesel oluyor

Royals Declassified” adlı belgesel, kraliçenin eski İngiltere Başbakanı Margaret Thatcher ile arasındaki “güç kavgasına”, Buckingham Sarayı’na sızan Rus ajan olayına ve eşi Prens Philip ile yaşadığı gerilimlere odaklanacak. Belgesel, tarihçiler ve kraliyet mensupları dahil önemli figürlerin röportajlarının yanı sıra mektuplar, günlükler, görgü tanıklarının ifadeleri ve ses kayıtları gibi gizliliği kaldırılmış belgeleri de ilk kez yayımlayacak. Kraliçe 2’nci Elizabeth’in hayatı daha önce “Crown” dizisine de konu olmuştu. Thatcher 2013’te öldü. 

Avustralya'ya gönderilecek yorgandan 8 kilo uyuşturucu çıktı!Ankara’da polis, İran’dan Ankara’ya getirilen ve bir kargo şirketi üzerinden Avustralya’nın Sidney kentine gönderilmeye çalışılan yorganda, emdirilmiş vaziyette 8 kilogram metamfetamin ele geçirdi. Şüpheli 1 kişi gözaltına alınırken, ele geçirilen uyuşturucunun piyasa değerinin yaklaşık 4 milyon TL olduğu bildirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet