Geri Dön

‘2019, denizcilerin yılı olacak’

Türkiye’yi yurtdışında tanıtma çalışmalarına geçtiğimiz yıl ara vermeden devam eden denizciler, 2019 yılına da hızlı başladı.

‘2019, denizcilerin yılı olacak’

İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi, 19-27 Ocak günlerinde, 90 ülkeden 2 bin civarında katılımcı ve 250 bin ziyaretçiyle Avrupa’nın en büyük denizcilik fuarı Boot Düsseldorf’a katılacak.

Bakan Ersoy’dan destek

Tasarruf nedeniyle bu yıl bazı fuarlara milli katılımın iptal edildiğini ifade eden İMEAK Deniz Ticaret Odası Şube Başkanı Yusuf Öztürk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un denizcilerin isteğini kırmayarak Boot Düsseldorf ve Seatrade Kruvaziyer Fuarı’nı destek kapsamındaki fuarlar listesine yeniden koyduğunu açıkladı. Turizm sektörünün 2017’den itibaren yeniden yükselişe geçtiğini vurgulayan Öztürk, “Almanya’da yapacağımız tanıtımlarla birkaç yıl içinde iki milyon, ardından beş milyon ziyaretçi rakamını yakalayacağız” dedi.

Otomobil ile çarptıkları kişi ölünce su kuyusuna atmışlarKonya'nın Ilgın ilçesinde ailesinin kayıp ihbarında bulunduğu kişiye otomobil çarptığı, cesedinin de su kuyusuna atıldığı belirlendi.
Aleyna Tilki: Kliplerimdeki ayılar birçok ünlüden daha ünlü oldu!Genç popçu Aleyna Tilki, Instagram hesabından yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Tilki, kliplerindeki ayıların birçok ünlü isimden daha ünlü olduğunu iddia etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber