Geri Dön

'2023’e güçlü hazırlanmalıyız'

'2023’e güçlü hazırlanmalıyız'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; İzmir İl Danışma Meclisi Toplantısı’na telefonla bağlandı, “Farklı bir çıkış yapmamız, 2023 yılına çok daha güçlü şekilde hazırlanmamız gerekiyor” dedi.

‘2024 YILINDA İZMİR’İ ALMALIYIZ’

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti teşkilatı olarak İzmir’de çok daha farklı bir çalışma yapılması gerektiğini vurguladı, şu noktaların altını çizdi: “Bundan böyle rehavete kapılma gibi bir lüksümüz olamaz. Büyük kongre ile güçlü mitinglerle, farklı bir çıkış yapmamız, 2023’e çok daha güçlü şekilde hazırlanmamız gerekiyor. Buna hazır mıyız? 2024’te İzmir yerel seçimlerini almalıyız. Hiçbir falsoya asla bizim prim vermememiz lazım.” - H. İBRAHİM KARABIYIK DHA

Otomobil bahçeye düştü, ev sahibi uçak sandıAdana'da direksiyon hakimiyeti kaybolan otomobil, yolun 3 metre altında bulunan evin bahçesine düştü. Güvenlik kamerasınca görüntülenen kazanın ardından ev sahibi, "Otomobil köpeğimin üstüne düşecekti. Hayvan siyahtı, korkudan simsiyah oldu" dedi.
Larissa Gacemer: Bacak için teşekkürlerEşi Burak Gacemer ile mutlu anlarını sık sık Instagram hesabında paylaşan Brezilyalı model Larissa Gacemer, bu kez hayranlarına şaşırtıcı bir video yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber