Geri Dön

241 firma ve 400 marka geliyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na her yıl katılımın arttığını belirten Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, “Modern fuar alanı için çalışmalarımız sürüyor” dedi

241 firma ve 400 marka geliyor

Başta Tarım ve Orman Bakanlığı olmak üzeri Milas’taki 20 kurumun desteğiyle her yıl düzenlenen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın 11’incisi 5 Mart Perşembe günü saat 11.00’de açılıyor. Expolink Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, TARİŞ’in Balçık mevkiindeki tesislerinde ziyaretçileri ağırlayacak. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden 241 firma ve yaklaşık 400 markadan tarım ve hayvancılıkla ilgili makineler sergilenecek.

Fuarın destekçi kuruluşlarından Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı (MİTSO) ziyaret eden Expolink Fuarcılık Yöneticisi Zeki Erdoğan, MİTSO Başkanı Reşit Özer’e, hazırlıklar hakkında bilgi verdi. Erdoğan “Bu yıl 110 bin dolayında ziyaretçi bekliyoruz” dedi. Özer de, “Hedefimiz, Milas’a modern bir fuar alanı kazandırmak. Bunun için girişimlerimizi sürdürüyoruz. Fuar, Milas’ın ekonomisine katkı sağlıyor, sosyal yaşamı canlandırıyor” diye konuştu.

TSK envanterindeki bütün M60 tankları modernize edildi!Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB), Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) envanterindeki tüm M60T tanklarını modernize ederek M60TM konfigürasyonuna yükseltti. Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Tanklarımızı aktif koruma sistemleriyle modernize ederek, bu kabiliyete sahip dünyada üç ülkeden biri haline geldik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber