Geri Dön

‘3 oyuncu daha alacağız’

Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İldiz, 3 transfer daha yapacaklarını açıkladı. Sezonun ilk maçı olan Galatasaray müsabakasına Haluk Ulusoy Tesisleri’nde hazırlanan takımının performansından memnun olduğunu dile getiren deneyimli çalıştırıcı, “Takviye çalışmalarımız sürecek. 3 futbolcuyu daha bünyemize dahil edeceğiz. Süper Lig çok zorlu bir platform. Bunun için çok ciddi çalışmalar yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Halen eksiklerimizin olduğunu söyleyebilirim. 9 yıl aradan sonra hak ettiğimiz yere döndük. İlk sezonumuzda başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev'den ortak basın toplantısıCumhurbaşkanı Rece Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, " Azerbaycan ile ticaret hacmimizi 2023'te 15 milyar dolara çıkaracağız, hedefimiz bu" dedi.
Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğuMalatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Hayvan sevgisiyle sosyal medyada günün kahramanı olan temizlik görevlisi ise çalıştığı Yeşilyurt Belediyesinde çeyrek altın ile ödüllendirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber