Geri Dön

45 ülkeden alım heyeti bekleniyor

Efor Fuarcılık ve Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliğiyle 4-8 Mart günleri arasında fuarizmir’de düzenlenecek İzmir Mobilya Fuarı MODEKO’nun hazırlıkları sürüyor.

45 ülkeden alım heyeti bekleniyor

Bu yıl 20 bin profesyoneli ağırlamaya hazırlanan MODEKO, 45 ülkeden alım heyetini ağırlayacak. Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, “İzmir’e gelecek binlerce sektör profesyoneli, yerli mobilyacının global ticaretini fuar ile birlikte yeni ufuklara taşıyacak” dedi. MOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı da, “MOSDER çatısı altındaki üye markalarımızla bu fuarda olmaktan mutluyuz” diye konuştu.

Rusya'nın İdlib'e saldırılarında ölü ve yaralılar varRusya'ya ait savaş uçaklarının İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne düzenlediği hava saldırılarında 3 sivil yaşamını yitirdi, en az 9 sivil yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber