Geri Dön

Akhisar’a hizmette muhtarlar yoldaşımız

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, 109 mahalle muhtarıyla kahvaltı programında buluştu.

Akhisar’a hizmette muhtarlar yoldaşımız

Halk buluşmalarıyla hala açık yönetim anlayışını hakim kıldıklarını belirten Başkan Dutlulu, muhtarların demokrasi zincirinin ilk halkası olduğunu ifade ett. Muhtarlarla sürekli iletişim halinde olduklarını dile getiren Dutlulu, “Hemşehrilerimize doğru hizmet sunabilmek için en önemli yoldaşlarımız sizlersiniz, emekleriniz yadsınamaz. Daha güzel bir Akhisar’ı birlikte inşa edeceğiz. Bu iletişimi daha da kuvvetlendirmek için Muhtarlıklar Müdürlüğü’müzü belediyemizin bünyesinde kurduk. Akhisar’ımıza yaptıkları ve yapacakları hizmetlerinden dolayı tüm muhtarlarımız teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İstanbul’da 'Süper Ay' böyle görüntülendiAy’ın Dünya’ya en yakın konumda olduğu, normalden daha parlak gözlemlenen ‘Süper Ay’ İstanbul’da bu akşam görüntülendi. Gökdelenler arasında “Evde kal” yazısıyla görüntülenen Süper Ay, renkli görüntüler oluşturdu
Sıkıntıdan evde tek başına tavla oynadıMuğla'da yeni tip corona virüs (Kovid-19) tedbirleri dolayısıyla evinden çıkamayan 65 yaşındaki Şadi Durmaz'ın sosyal medyada paylaşılan tek başına tavla oynadığı anları gösteren görüntü ilgi çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber