Geri Dön

AKP’den İzmir’e çok özel strateji

AK Parti’nin siyasi ve hukuki işlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, partisinin İzmir il başkanlığını ziyaret etti, gazetecilerin sorularını yanıtladı

Aksu, Pollmark’ın yaptığı ankette “Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?” sorusuna yüzde 46, AK Parti dendiğini öne sürdü. Aksu, “12 Eylül gecesi Başbakan, referandum sonucunun değerlendirileceğini, bir algılama eksikliği varsa bunun giderilmesi için gayret gösterileceğini ifade etti. Bu araştırmalar il il önümüze gelecek. İzmir dahil her kente göre bir strateji uygulanacak. Ne yapılması gerekir, neyin anlatılması gerekir, neyin öne çıkarılması gerekir. Bunları anlatmamız lazım. Evet ve hayırların tahlilini yapacağız. Evetlerin bize oya dönüşmesi için gayret göstereceğiz” diye konuştu.

istanbul'a tüm giriş çıkışlar kontrol ediliyorİstanbul'da yeni tip corona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim gerçekleştirilirken seyahat izin belgesi olmayan yolcuların giriş veya çıkışına izin verilmedi.
İpek Tanrıyar'ın ilginç corona maskesi6 aylık hamile olan eski manken İpek Tanrıyar, erkek iç çamaşırdan maske yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber