Geri Dön
EgeAltıncı proje de tamam!

Altıncı proje de tamam!

Folkart Boyalık Çeşme’de süitlerin teslim süreci başladı. Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “İzmir’de bir projeyi daha tamamlamanın gururunu yaşıyoruz” dedi

Altıncı proje de tamam!

Folkart, bugüne kadar inşa ettiği yenilikçi, estetik, modern, teknoloji ve çevreci yaşam alanlarına bir yenisini daha ekledi. İlçenin en güzel bölgelerinden biri konumundaki Boyalık’ta, Folkart Çeşme’deki 6. projesini tamamladı. Folkart Boyalık Çeşme, 160 milyon liralık yatırım değerine sahip; projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde 66 süit yer alıyor. Projedeki konutların anahtar teslim süreci başladı.

İlk anahtarı teslim etti

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, İzmir’de tamamladıkları 15. projenin anahtarlarını teslim etmenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

İstanbul-İzmir Otoyolu ile İstanbul’dan Çeşme’ye ulaşmanın 4 saat gibi kısa bir sürede mümkün olduğuna işaret eden Sancak, “İstanbul’da çıkıp Çeşme’deki sonsuz maviliğe ulaşmanız artık çok daha kolay. Yılın 12 ayı yaşayabileceğiniz ve Çeşme’nin tadını çıkarabileceğiniz Folkart Boyalık, en güzel butik projelerimizden biri oldu” dedi. Projenin tamamlanmasında emek verenleri kutlayan Mesut Sancak, projenin ilk müşterilerinden Mutlu Kasapoğlu’na süitinin anahtarını teslim etti. Kasapoğlu, projenin Çeşme’ye yakışır, çok güzel bir yaşam merkezi olduğunu belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler