Geri Dön

Atila’ya Kocaoğlu övgüsü

Atila’ya Kocaoğlu övgüsü

Çocuk Dünyası’nın temel atma törenine katılan Büyükşehir Başkanı Kocaoğlu Bornova Belediye Başkanı Atila’nın sadece kentine hizmet için yarıştığını söyledi.

Bornova Belediyesi, Türkiye’ye örnek olacak Çocuk Dünyası, Çocuk Köyü ve Hayal Bornova projeleri için düğmeye bastı. Türkiye’de az sayıda bulunan çocuk müzesi yapılarına nitelikli bir örnek olacak Çocuk Dünyası’nın temeli törenle atıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun da katıldığı temel atma töreninde konuşan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Bu proje tamamlandığında, Türkiye’nin dört bir yanından aileler çocukları ile birlikte Bornova’ya gelecek” dedi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise yıllardır sanayi ve eğitim kenti kimliğiyle ön plana çıkan Bornova’da büyük bir değişim yaşandığını belirtti.

‘En başarılı isim’

Başkan Kocaoğlu, “Bir belediye başkanının hedefi kentin yaşam kalitesini topyekün yukarı çekmek olmalıdır. Olgun Atila bunu yapıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bizden sonraki jenerasyonun en başarılı isimlerinden. Böyle bir değeri ülke siyasetine kazandırdığım için çok mutlu ve gururluyum. O, hayal peşinde koşmayan, gerekenleri yapan, sadece kentine hizmet etmek için yarışan bir isim” diye konuştu.

Forum Bornova’nın karşısında 372/12 Sokak’taki 3 bin 500 metrekarelik alanda projelendirilen Çocuk Dünyası’nın temeli atıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber