Geri Dön

Balçova’da birlik mesajı

İZMİR Balçova’da, 31 Mart yerel seçimlerinde Balçova’dan Cumhuriyet Halk Partisi adayı olmak için mücadele eden aday adayları kahvaltıda buluşup, birlik mesajı verdi.

Balçova’da birlik mesajı

İZMİR Balçova’da, 31 Mart yerel seçimlerinde Balçova’dan Cumhuriyet Halk Partisi adayı olmak için mücadele eden aday adayları kahvaltıda buluşup, birlik mesajı verdi. CHP, 31 Mart yerel seçimleri için Balçova’da mevcut belediye başkanı Mehmet Ali Çalkaya ile devam kararı aldı. Bu kararın ardından CHP İlçe Başkanı Aygül Eryılmaz, aday adaylığı başvurusunda bulunan Banu Gençkan, Hürmet Kırmızı, Hüseyin Çorlu, Şenol Aslanoğlu ve Mehmet Ali Çalkaya’yı buluşturdu. Başkan Eryılmaz ile kahvaltıda bir araya gelen aday adayları, amaçlarının CHP’yi ülke yönetiminde iktidara taşımak olduğunu ifade ederek mücadeleye devam edeceklerinin ve partilerinin başarısı için birlikte çalışacaklarının mesajını verdi. l DHA

Aksaray'da trafik kazasıAksaray'da minibüs ile kamyonetin çarpışması sonrası 4 kişi yaralandı. Olay yerinde toplanan meraklı kalabalık ise koronavirüs ve sosyal mesafeyi unutup,  kaza yerini izledi.
Begüm ve Ceyhun, Fahriye Evcen'in meydan okumasına katıldıOyuncu Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy, magazin dünyasının eğlenceli çiftleri arasında yer alıyor. Çift, karantina günlerinde Fahriye Evcen’in başlattığı parmak hareketleri meydan okumasına dahil oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber