Geri Dön
EgeBalıkesirspor ‘Umut’ verdi

Balıkesirspor ‘Umut’ verdi

Balıkesirspor ‘Umut’ verdi

Balıkesirspor’un altyapısından yetişip uzun yıllar formasını terleten Antrenör Umut Baysal, Yusuf Şimşek’ten boşalan koltukta ilk galibiyetle tanıştı. Kulüp Başkanı Kadir Dağlı, genç teknik adamı ve ekibini kutladı.

TFF 1. Lig’in 33. haftasında Eskişehirspor’u sahasında 2-0 yenen Ekol Hastanesi Balıkesirspor’da Yusuf Şimşek’ten boşalan koltuğa getirilen genç Teknik Direktör Umut Baysal, camiaya umut verdi. Kırmızı beyazlı takımın altyapısından yetişen ve uzun yıllar Balıkesirspor formasını terleten 34 yaşındaki genç teknik adam, ilk maçında galibiyetle tanışması sonrası yönetimin yüzünü güldürdü. Camiaya 9 maç aradan sonra galibiyet sevinci yaşatan Baysal, “Bu takıma ve gençlere herkes güvenmeli” dedi.

Dağlı memnun

“Bizler futbolcularımıza inandık” diyen genç teknik adam Baysal, “Bu süreçte takımın başına geldik. Onlar da bizi mahcup etmediler. Onlarla gurur duyuyorum” dedi. Maç sonu, Kulüp Başkanı Kadir Dağlı, Genel Kaptan Sezgin Dedeoğlu ile birlikte soyunma odasına giderek genç teknik adam ile futbolcuları kutladı. Başkan Dağlı, Baysal için, “Zorlu süreçte takımın başına geçtin. Kısa sürede topladın, başarın için teşekküler Umut Hocam ve ekibi” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler