Geri Dön

‘Başarılı olmak için işinizi sevin’

Mandıra Filozofu filmiyle akıllarda yer edinen oyuncu, senarist ve yönetmen Müfit Can Saçıntı, 2020 Denizli Yılı etkinlikleri ve Genç Denizli projesi kapsamında öğrencilerle bir araya geldi.

‘Başarılı olmak için işinizi sevin’

Gençlerle deneyimlerini ve anılarını paylaşan Saçıntı, “Eskilerin deyimiyle sabırlı, azimli, dirençli olduğumuz için güzel işlere imza attık. Aklınızın bir köşesinde olsun, ne kadar zeki, yetenekli ve tecrübeli olursanız olun, azimli ve sabırlı değilseniz, hiçbir yere gelemiyorsunuz. Başarılı olman için yaptığın işi sevmen gerekir. Sevmediği işte başarılı olan kimseyi görmedim” dedi.

Programa katılan Büyükşehir Başkanı Osman Zolan da gençlere seslendi, “Sizler bizim için değerlisiniz. Kendinize güvenin ve geleceğe hazırlanın. Birçok projemizle sizlerle beraber olmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Zolan öğrencilere, hangi mesleği seçerlerse seçsinler mutlaka yapacakları işi sevmeleri gerektiğini söyledi.

Polis havadan helikopterle uyardı: Evde kal AdanaAdana'da polis, corona virüs salgını için alınan önlemler kapsamında, helikopterlerle vatandaşlara anons yaparak, "Kendi sağlığınız ve çevrenizdekilerin sağlığı için evinizde kalın. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır" uyarısında bulundu.
Deve şakası arkadaşının aklını başından aldıBirleşik Arap Emirlikleri'nde aç kalan develer yoldan geçen araçları durdurdu. Araçta bulunanlar ise develere ekmek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber