Geri Dön
EgeBaşkanların penaltı düellosu

Başkanların penaltı düellosu

Renkli görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan İduğ, “Kazanan dostluk oldu. Rövanşı Altay şampiyon olunca yapacağız” dedi. Ekmekçioğlu da, “Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum. En kısa zamanda sizi tesislerimize bekliyoruz” mesajını yayınladı

Başkanların penaltı düellosu

Altay altyapısında futbol oynayan ve bir dönem siyah beyazlı kulüpte başkan yardımcılığı görevini üstlenen Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, TFF 1. Lig’in İzmir temsilcisi Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu’nu ağırladı. İduğ ve Ekmekçioğlu penaltı yarışması düzenledi. Renkli görüntülere sahne olan videoyu sosyal medya hesabından paylaşan İduğ, “Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ile keyifli bir yarışma yaptık. Eski futbolcu olmamın da avantajıyla başkanı 2-1 yendim. Kaleci de bizdendi. Tabi ki kazanan dostluk oldu, bize de güzel bir hatıra kaldı. Rövanşı Altay şampiyon olunca yapacağız” sözlerine yer verdi.

‘Şartları eşitleriz’

Altay Başkanı Ekmekçioğlu ise İduğ’a teşekkür ederek, “Sevgili başkanım, misafirperverliğiniz için çok teşekkür ediyorum. En kısa zamanda hem kulübümüzdeki eski günlerinizi yâd etmek hem de rövanş için sizi tesislerimize bekliyoruz.

Kalede de genç kalecimiz Eren olur, şartları eşitlemiş oluruz” ifadelerini kullandı. Öte yandan Türkiye Basketbol Ligi’nden Türkiye Basketbol Süper Ligi’ne yükselme mücadelesi veren Bornova Belediyespor’un Atatürk Spor Kompleksi’nde Konya Basketbol’u ağırladığı güçlü rakibini 94-77 yendiği maçı Ekmekçioğlu, İduğ ile birlikte tribünden takip etmişti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler