Geri Dön

‘Belediyecilik bizim işimiz’

AK Parti İzmir Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Yaşar Kırkpınar, sahada seçim çalışmalarını sürdürüyor.

‘Belediyecilik bizim işimiz’

AK Parti İzmir Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Yaşar Kırkpınar, sahada seçim çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekili Kırkpınar, İzmir’in Tire ilçesinde İlçe Başkanlığı’nı, hastaları, fabrika ve pazar esnafını ziyaret etti. İlk olarak İlçe Başkanlığı’nda partililer ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Kırkpınari, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin önemine değindi. Kırkpınar, “Tire’nin artık AK Belediyecilik anlayışıyla tanışması gerekiyor. Belediyecilik AK Parti’nin işidir. En büyük referansımız bugüne kadar yaptığımız hizmetler” ifadelerini kullandı. Aydınlık geleceğin inşasında Tirelilere çok büyük görevler düştüğünü vurgulayan Kırkpınar, “Hem millet hem de AK Parti’liler olarak birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Aydınlık geleceğimizi hep beraber inşa edeceğiz” diye konuştu.

Türkiye'nin gönderdiği tıbbi yardım, İtalya'ya ulaştıTürkiye'nin, Avrupa'da yeni tip corona virüs (Kovid-19) salgının merkez üssü konumundaki İtalya'ya yardım malzemeleri, başkent Roma'ya ulaştı.
Dr. Mehmet Öz'ün çok konuşulan TikTok videosuDünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, bu kez sosyal medyanın gündemine oturan TikTok videosuyla karşımıza çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber