Geri Dön

Beyaz Cennet’te sessiz bayram

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan ve geçen yıl 2 milyon 580 bin 245 kişinin ziyaret etmesiyle turist sayısında rekor kırılan Pamukkale’de, bu yıl Ramazan Bayramı’nda ıssız görüntü oluştu.

Beyaz Cennet’te sessiz bayram

Çok sayıda otel, restoran ve işyerinin kepenklerinin kapatıldığı Pamukkale’de, cadde ve sokaklar da boş kaldı. Restoran işletmeciliği yapan Ali Aslan, “Haziran ayından itibaren ziyarete açılmasını ve güzel günlerin gelmesini bekliyoruz. İnşallah Kurban Bayramı’nda Pamukkale’yi dolu görürüz” diye konuştu.

Son dakika... İkra Nur'un ilk otopsi raporu belli oldu! Minik kızın boğulma sonucu öldüğü belirlendiGelen bir son dakika haberine göre, Giresun’un Bulancak ilçesinde 5 gün önce kaybolan ve dün öğleden sonra cansız bedeni evine 7 km mesafede dere içinde bulunan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi’nin ilk otopsi raporuna göre derede boğularak öldüğü belirlendi. Küçük kızın boğulduğu deredeki su seviyesinin çok düşük olması, üzerindeki elbiselerinde derede sürüklenme ibaresinin olmaması minik kızın derede birileri tarafından boğulduğu şüphesi uyandırıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber