Geri Dön

‘Bitirmem gereken projelerimiz var’

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer CHP Genel Merkezi tarafından oy birliğiyle aday gösterilmesinin ardından, partisinin Ayvalık İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

‘Bitirmem gereken projelerimiz var’

Miting havasında geçen teşekkür ziyaretine, CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin ve CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı ve CHP’den aday adayı olan Ziya Eryavuz da katıldı. Başkan Gençer, ziyarete eşi Yasemin Gençer, Başkan Yardımcısı Gökay Bacan ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte meşaleler altından geçerek, sokağı dolduran kalabalığın alkışları eşliğinde, parti binasına geldi.

‘Hiç vazgeçmedim’

Birlik ve beraberliğe vurgu yapan Başkan Rahmi Gençer, “Bu aday adaylığı sürecinde üç aday adayımıza da teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren artık CHP ve İYİ Parti aynı yolda. Bitirmem gereken projeler olduğunu düşündüğüm çin aday oldum” dedi. 5 yılda ciddi çalışmalar yaptıklarını belirten Gençer, “Geldiğimden beri bir emekçiyi işten çıkarmadım. Onlardan, partimden ve Ayvalık halkından, sporculardan, gençlerden ve yaşlılardan aldığım güçle bu yoldan hiç vazgeçmedim” dedi.

Ordu'da korkutan depremOrdu Korgan'da 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem çevre illerde de hissedildi.
Polisin 'evde kal' şarkısı gülümsettiYalova'da, koronavirüs salgınına karşı anons yapıp, halkı dışarı çıkmamaları konusunda uyaran polis memuru, vatandaşlara moral vermek için şarkı söyledi. 'Evde kal' çağrısını farklı bir şekilde yapan polis memurunun görüntüleri gülümsetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber