Geri Dön
EgeBodrum Millet İttifakı Ankara’da

Bodrum Millet İttifakı Ankara’da

Millet İttifakı’nı oluşturan CHP ile İYİ Parti’nin Bodrum ilçe teşkilatlarının başkanları, meclis üyeleri ve Bodrum Belediye Başkanı Aras, Ankara’ya gitti.

Bodrum Millet İttifakı Ankara’da

Heyet, önce Anıtkabir’i ardından da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Millet İttifakı üyelerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıçdaroğlu, “Millet İttifakı belediyeleri, halkın belediyeleridir. Hiçbir ayrım gözetmeden uyum ve dayanışma içinde halk için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çıkaracağımız cumhurbaşkanı adayı da yine Millet İttifakının adayı olacaktır” dedi. Görüşme sonunda Başkan Aras tarafından Kılıçdaroğlu’na, Devrim Erbil’in eseri takdim edildi.

Ata’ya söz verdi

Anıtkabir ziyaretinden oldukça duygulanan Bodrum Belediye Başkan Ahmet Aras, Şeref Defteri’ne şunları yazdı: “Yaşamımız boyunca yürüdüğümüz yolunuzdan ayrılmayacağımıza, gösterdiğiniz ilke ve hedeflere sadakatle bağlı olacağımıza, yüce milletimizin ve Cumhuriyetimizin payidar kalması için tüm varlığımızla çalışmayı sürdüreceğimize manevi huzurunuzda söz veriyoruz.”