Geri Dön

Bostanlı’nın gururları dartta şampiyon

Bostanlıspor Türkiye, Ege ve İzmir Şampiyonalarına bir yenisini daha dart branşında ekledi ve ekibin lisanslı dartcıları İzmir Okullar Şampiyonası’nda tüm madalyaları topladı.

Bostanlı’nın gururları dartta şampiyon

Bostanlıspor’un Gode Cengiz Spor Tesisleri’ndeki dart salonunda çalışmalarını aralıksızın sürdürerek önümüzdeki sezon Türkiye Şampiyonası’nda derece almayı hedefleyen Bostanlıspor kız, erkek dart takımı oyuncularından oluşan okul takımları, İzmir Şampiyonası’nda ilk iki dereceyi paylaştı. Türkiye Şampiyonası’nda da beklenen başarının üzerinde derece elde eden dartcılar gelecek için de ümit verdi. Kızlarda Sema Nur Koç, Aleyna Can Okay, Eylül Ceren Kılıç, Gülşah Kara, erkeklerde Eren Çelikkollu, Mertcan Uzundal, İsmail Kar, Buırak Karacan, Nusret Can Çavuşoğlu ve Mevlüt Kaya temsil ettikleri okul takımlarını kız ve erkeklerde şampiyonluğa taşırken, bireysel olarak da ilk üç dereceleri paylaştılar. Bostanlıspor dart takımlarının başantrenörü Kemal Elmastaş, “Tüm alternatif sporlarda olduğu gibi dartta da başarı sürecek” dedi.

Erzurum'da çöken metruk bina, paniğe yol açtıErzurum'un merkez Yakutiye ilçesinde kullanılmayan 5 katlı bina çöktü, olayda yaralanan olmadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber