Geri Dön

Bu fırsat kaçmasın

Foça’ya Sahip Çıkıyoruz Platformu, ihaleye çıkarılan eski Fransız (Foça) Tatil Köyü’nün rehabilitasyon, kamu personel kampı veya benzeri amaçlarla herhangi bir dernek ya da vakfa değil, tesisi eski parlak günlerine kavuşturacak kişi ya da kuruluşlara kiralanması için Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’a çağrıda bulundu.

Bu fırsat kaçmasın

Tatil köyünün Türk turizmi için ne kadar önemli olduğunu belirten platform sözcüsü Gökalp Müstecaplıoğlu, “Bakanımızın sektörden geliyor olması bizim için bir fırsat, sesimizi duymasını ve Foça Tatil Köyü’nün aslına uygun değerlerde turizme kazandırılmasına öncülük yapmasını istiyoruz” diye konuştu.

Tatil köyü için ihale teklif alımları 20 Temmuz saat 17.00’ye kadar verilecek. İhale, kapalı zarf içerisinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle ‘pazarlık’ usulü ile de gerçekleştirilecek.

Yunanistan sınırını otobüsle kapattıYunanistan Pazarkule sınır kapısından ülkelerine giriş yapmak isteyen bir grup göçmenin ülkeye girişine izin vermedi. Tampon bölgeyi otobüs çekerek kapatan Yunanistan, Pazarkule sınır kapısından ülkelerine giriş ve çıkışları durdurdu.
28 Şubat 2020 Magazin Haberleriİşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber