Geri Dön
EgeBu sese kulak ver ‘KOÇ’

Bu sese kulak ver ‘KOÇ’

Bu sese kulak ver ‘KOÇ’

Transfer yasağını kaldırmak için Başkan Cihan Aktaş’ın başlattığı imza kampanyasında kulübün borçlu olduğu 44 isimden 43’ünün muvafakatname verdiği Bucaspor’da, gözler Hüseyin Koç’a çevrildi. Sarı lacivertliler, Koç’un da imza vermesi için sosyal medyadan çağrıda bulundu.

TFF 3. Lig 3. Grup’ta ayakta kalma mücadelesi veren ve kadrosunun tamamı alt yapı oyuncularından oluşan Bucaspor, Başkan Cihan Aktaş ile başlattığı muvafakatname kampanyasında mutlu sona yaklaştı. Borçlu olduğu 44 isimin 43’ünden imza alan sarı lacivertli yönetim, muvafakatname vermeyen tek isim Hüseyin Koç’a vefa çağrısı yaptı. Sosyal medya hesabından Hüseyin Koç’a çağrıda bulunan Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş, “Taşın altına elini koyan herkes gibi sende bu kulübe vefanı göster ve bu projeyi destekleyen 43 isim gibi sende muvafakatname ver. Hainleri sevindirme Hüseyin Koç” ifadelerini kullandı.

‘İnadı gereksiz’

Bucaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Aydın’da sosyal medya hesabından muvafakatnameyi imzalamayan son isim Hüseyin Koç’a çağrıda bulundu. Başkan Aydın muvafakatname kampanyasının sonlanması için tek engelin kendisi olduğunu ve bu inadın gereksiz olduğunu söyledi. Hüseyin Koç’a vefa çağrısı yapan Başkan Aydın, Bucaspor’un bu zorlu günleri geride bırakabilmesi için, herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini vurguladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler