Geri Dön

Büyükşehir’in film şenliği devam ediyor

Büyükşehir’in film şenliği devam ediyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 30 ilçede düzenlediği Çocuk Filmleri Şenliği 1 Şubat Cumartesi günkü programlarla sona erecek. Bugün Buca Çocuk ve Gençlik Merkezi’nde ve Menderes Belediyesi Nikâh Sarayı Kongre ve Sanat Merkezi’nde film gösterimleri var. Buca’da, Can Dostlar (12.00) ve Kral Şakir Oyun Zamanı (14.30), Menderes’te de Fırıldak Ailesi (12.00) ve Can Dostlar (14.30) adlı filmler gösterimde olacak.

Erkek hemşirenin bindiği otobüste başına gelen şoke etti!Gelen son dakika haberine göre, corona virüs ile mücadele kapsamında görev yapan ve İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hemşire olarak görev yapan Tolgahan Karadaş, mesai çıkışında evine gitmek için ücretsiz binmek istediği otobüs şoförü tarafından 'Erkekten hemşire mi olur?' denilerek otobüsten indirildiğini öne sürdü.
İlçeye inen dağ keçilerini görüntüledi, sözleri gülümsettiERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde, koronavirüs nedeniyle vatandaşların evlerinde kalmasının ardından dağ keçileri ilçe yakınlarına kadar indi. Rehber ve fotoğrafçı Şevket Gültekin ilçeye inen dağ keçilerini görüntüledi. Gültekin'in dağ keçilerine seslenmesi gülümsetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber